Prisijungti
Registruotis

Taisyklės

1. Registracijos TNS FORUM bendruomenėje reikalavimai

Norėdami pradėti dalyvauti TNS FORUM siunčiamose apklausose, Jūs turite tapti TNS FORUM bendruomenės nariu. Tai Jūs galite padaryti užpildydami registracijos formą, kurioje bus prašoma nurodyti tikslius Jūsų demografinius bei kontaktinius duomenis.

TNS FORUM bendruomenės narys negali:

 • turėti daugiau nei vienos paskyros TNS FORUM bendruomenėje,
 • registruotis naudodamas kito asmens duomenis,
 • aktyvuoti narystės TNS FORUM bendruomenėje nurodydamas netikrą vardą, pavardę, adresą ar elektroninio pašto adresą,
 • nurodyti klaidinančią ar netikrą informaciją.

TNS FORUM bendruomenės nariu gali tapti bet kuris 16 metų amžiaus ir vyresnis Lietuvos gyventojas, nedirbantis rinkodaros ar rinkos tyrimų sferoje.

TNS FORUM bendruomenės nariai turi nuolat išlaikyti tikslią registracijos metu pateiktą informaciją. TNS FORUM bendruomenės nariai gali bet kada atnaujinti savo pateiktą informaciją prisijungę prie TNS FORUM bendruomenės puslapio „Mano duomenys“ skiltyje. Paskyra negali būti naudojama kelių asmenų. Paskyros pažeidžiančios registracijos reikalavimus bus trinamos, o visi sukaupti taškai anuliuojami.

2. TNS FORUM taškai

TNS FORUM bendruomenės nariams taškai yra skiriami už:

 • registraciją TNS FORUM bendruomenėje,
 • profilio klausimyno užpildymą,
 • TNS siunčiamų apklausų pildymą,
 • bei rekomendaciją kitam asmeniui registruotis TNS FORUM bendruomenėje.

Taškų skaičius už kiekvieną veiksmą yra nurodytas puslapyje arba, apklausų atveju, nurodomas TNS FORUM bendruomenės nariams siunčiamame pakvietime dalyvauti konkrečioje apklausoje.

Bendruomenės nariai sukauptus taškus gali panaudoti iškeisdami juos į siūlomas dovanas.

TNS FORUM bendruomenės narys savo sukauptus taškus gali matyti prisijungdamas prie savo paskyros TNS FORUM bendruomenės puslapyje. Bendruomenės narių puslapis yra skirtas tik užsiregistravusiems TNS FORUM bendruomenėje. Bendruomenės narys į šį puslapį gali patekti įvesdamas savo elektroninio pašto adresą, bei registracijos metu patvirtintą slaptažodį.

TNS FORUM atlygio taškai, kuriuos bendruomenės nariai gauna už skirtingus veiksmus, nėra vertybė, kaip tokia – jų negalima perduoti, parduoti, ar pervesti kitam asmeniui be rašytinio TNS FORUM sutikimo.

3. TNS FORUM dovanų atsiėmimas

Už dalyvavimą TNS FORUM veikloje TNS FORUM bendruomenės nariai kaupia atlygio taškus, kuriuos vėliau gali iškeisti į nepinigines dovanas. Siūlomas dovanas galima atsiimti, kai surenkama 2000 ar daugiau TNS FORUM atlygio taškų. Visų dovanų atsiėmimas vyksta elektroniniu būdu.

Norėdamas atsiimti TNS FORUM atlygio taškus, bendruomenės narys turi prisijungti prie bendruomenės puslapio ir paspausti „Dovanos“ skiltį. Pasirinktos dovanos vertė negali viršyti bendruomenės nario sukauptų TNS FORUM atlygio taškų. Jei TNS FORUM bendruomenės narys pasirenka mažesnės vertės dovaną, nei yra sukaupęs atlygio taškų, nepanaudotus taškus bus galima naudoti ateityje. TNS FORUM bendruomenės narys taškus gali panaudoti pasirinkdamas šiuos dovanų variantus:

 • 5 eurų vertės dovanų čekiai (Maxima, Geradovana.lt, Aukok.lt) - 2000 TNS FORUM atlygio taškų,
 • 10 eurų vertės dovanų čekiai (Maxima, Geradovana.lt, Aukok.lt) - 4000 TNS FORUM atlygio taškų,
 • 1 kino bilietas "Forum Cinemas" visoje Lietuvoje - 2800 TNS FORUM atlygio taškų,
 • 2 kino bilietai "Forum Cinemas" visoje Lietuvoje - 5600 TNS FORUM atlygio taškų,
 • 15 eurų vertės Pigu.lt dovanų čekiai - 6000 TNS FORUM atlygio taškų.

TNS FORUM pasilieka teisę keisti dovanų variantus ir kitus pasiūlymus apie tai neinformuodamas bendruomenės narių.

4. Dovanų pristatymas

Dovanų atsiėmimas: sukaupęs pakankamą taškų skaičių, TNS FORUM bendruomenės narys pasirenka dovaną „Dovanos“ skiltyje. Pasirinkus dovaną, ji atsiduria bendruomenės nario „Dovanų krepšelyje“ – bendruomenės narys turi patvirtinti, kad jis nori užsakyti būtent šią dovaną paspausdamas mygtuką „Atsiimti“. Apie pasirinktos dovanos užsakymo patvirtinimą, bendruomenės narys bus informuotas elektroniniu laišku. Dovana bus išsiųsta paštu ne vėliau kaip per 30 dienų nuo užsakymo datos adresu, kurį bendruomenės narys nurodė registracijos metu. Norėdamas pakeisti dovanos pristatymo adresą, bendruomenės narys tai gali padaryti „Mano duomenys“ skiltyje.

5. Paskyros naudojimas

TNS FORUM bendruomenės nariai yra atsakingi už savo prisijungimo duomenų konfidencialumą. Visi bendruomenės nariai yra atsakingi už savo paskyros naudojimą. Bendruomenės nariui įgalioti naudotis savo paskyra ar perduoti prisijungimo duomenis tretiesiems asmenims yra draudžiama.

TNS FORUM bendruomenės narys negali:

 • aktyvuoti daugiau nei vienos paskyros,
 • naudotis automatizuota sistema, įrenginiu ar kitu panašiu metodu siekdamas įgyti TNS FORUM atlygio taškų,
 • pateikti TNS FORUM netikrą ar klaidinančią informaciją,
 • naudoti TNS FORUM atlygio taškus, kurie buvo įgyti pažeidžiant šias Taisykles ir Nuostatas ar buvo klaidingai priskirti bendruomenės nario paskyrai,
 • padėti kitam asmeniui ar juridiniam asmeniui atlikti apgaulingą, klaidinančią ar neteisėtą veiklą
 • apie gautą dovaną skleisti informacijos socialiniuose tinkluose ir kitur internete bei TNS FORUM bendruomenės narys įsipareigoja gauta dovana naudotis pats ir neperleisti jos tretiesiems asmenims.

TNS FORUM pasilieka galimybę vienašališkai panaikinti bet kurio TNS FORUM bendruomenės nario, įtariamo apgaulinga, klaidinančia ar nelegalia veikla, paskyrą, bei anuliuoti šio nario sukauptus TNS FORUM atlygio taškus.

TNS FORUM renka ir naudoja bendruomenės narių asmeninę informaciją tik tiems tikslams, kurie yra nurodyti TNS FORUM Privatumo Politikoje, tokiems kaip Atlygio Taškų valdymas (sąskaitos papildymas ir balansas), bei dovanų, kurias už Atlygio Taškus pasirenka bendruomenės nariai, pristatymas. Tokiais atvejais TNS FORUM gali pasidalinti bendruomenės narių informacija su trečiosiomis šalimis ar paslaugų teikėjais (pavyzdžiui kurjeriais), jei to reikia, kad juos pasiektų jų pasirinktos dovanos.

6. Galimybė rekomenduoti tapti TNS FORUM nariu savo draugams ar pažįstamiems
 
TNS FORUM suteikia savo bendruomenės nariams galimybę į TNS FORUM pakviesti savo draugus ar pažįstamus*. Už rekomendacijas ir sėkmingai prisijungusius naujus narius pakvietusiajam yra skiriami atlygio taškai.
 
*Pastaba: per mėnesį Jūs galite pakviesti iki 25 draugų

7. Narystės TNS FORUM bendruomenėje nutraukimas

Narystė TNS FORUM bendruomenėje yra savanoriška, todėl TNS FORUM bendruomenės narys gali bet kada nutraukti savo narystę prisijungęs prie TNS FORUM bendruomenės puslapyje Nutraukti narystę skiltyje. TNS FORUM nariai, nutraukdami narystę TNS FORUM bendruomenėje netenka visų nutraukimo metu Atlygio krepšelyje turimų taškų. Norintiems nutraukti narystę TNS FORUM, prieš tai rekomenduojame atsiimti atlygį už sukauptus taškus su sąlyga, kad sukauptų taškų kiekis yra pakankamas atsiimti vienai iš TNS FORUM siūlomų dovanų.

8. Slapukai

Slapukai yra maži tekstiniai dokumentai, kurie yra patalpinami Jūsų kompiuteryje, kai Jūs apsilankote svetainėje. Jūsų internetinė naršyklė gali leisti Jums trinti, blokuoti slapukus arba įspėti Jus iššokančiame lange prieš tai, kai slapukas patalpinamas Jūsų kompiuteryje. Daugiau informacijos apie slapukus galite sužinoti savo naršyklės informacijoje arba puslapyje, kuris yra nurodytas šio skyriaus pabaigoje (anglų kalba). Svarbu, kad žinotumėte, jog kai kuriais atvejais, kai Jūs nepriimate slapukų, dalis ar visas puslapis gali nefunkcionuoti, ar funkcionuoti netinkamai. Jei Jūs sutiksite su slapukų naudojimu naršydami mūsų puslapyje, mes Jūsų kompiuteryje išsaugosime keletą tekstinių slapukų dokumentų, kurie mums padės matuoti puslapių naršymą, bei suteiks Jums galimybę naudotis visomis puslapio teikiamomis galimybėmis. Slapukas išsaugo Jūsų įrenginio IP adresą, tačiau nerenka jokios Jūsų asmeninės informacijos. Mes įsipareigojame slapukų pagalba nenustatyti, kas lankosi mūsų puslapyje. Daugiau informacijos galite rasti www.allaboutcookies.org.

Naudodamiesi mūsų puslapiu, Jūs sutinkate, kad mes Jūsų įrenginyje patalpintume slapukus.